OKULARY BALISTYCZNE (PRZEŹROCZYSTE)

Okulary balistyczne z wizjerem przeźroczystym to najbardziej uniwersalna i użyteczna opcja jeśli potrzebujemy okularów sprawdzających się o każdej porze dnia jak i roku. Transmisja światła wynosi około 90% dając nam widoczność praktycznie bez żadnych ograniczeń, tak jakbyśmy w ogóle nie mieli ich na sobie.

Ważnym czynnikiem poza samym bezpieczeństwem balistycznym jest także ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB, którą te okulary posiadają na poziomie 100%. Okulary z wizjerem przeźroczystym to najczęstszy wybór na wszelkich strzelnicach zamkniętych o sztucznym oświetleniu jak i w miejscach zaciemnionych jak np. piwnice, tory do strzelania dynamicznego.

Używane niezwykle często przez airsoftowców, którzy lubią być przygotowani na walkę zarówno na otwartej przestrzeni o dużym nasłonecznieniu jak i podczas elementów CQB w niedoświetlonych budynkach. Wizjery przeźroczyste zdecydowanie polecamy osobom używającym soczewki kontaktowe, oczy w dużo mniejszym stopniu będą się przemęczały aniżeli przy wizjerach rozjaśniających.

WYBIERZ OKULARY BALISTYCZNE IDEALNE DLA CIEBIE: