OKULARY BALISTYCZNE (POLARYZACYJNE)

Okulary balistyczne z wizjerem polaryzacyjnym to najwyższej jakości produkt stosowany przez najbardziej wymagających profesjonalistów, stawiających na brak jakichkolwiek kompromisów w kwestii bezpieczeństwa i użytkowania sprzętu.

Najwyższa klasa odporności w połączeniu z wizjerami polaryzacyjnymi pozwala na osiąganie najlepszych możliwych efektów wyostrzania wzroku. Wizjery polaryzacyjne charakteryzują się przepuszczalnością tylko prostych fal świetlnych. Reszta rozproszonych fal świetlnych jest blokowana i pochłaniana przez kolejne warstwy wizjera. Dzięki temu doznajemy efektu wyostrzania i poprawy wzroku nie tylko w słoneczne dni. Przyciemniane wizjery tego typu posiadają transmisję światła ok. 12% i pełną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

Standardowo jak przy okularach balistycznych norma wytrzymałościowa to ANSI Z87.1+. Dzięki świetnej stylistyce nadają się do wszelkich zadań zarówno bojowych, sportowych jak i codziennych. Rewelacyjnie sprawują się podczas jazdy samochodem pochłaniając wszelkie refleksy świetlne które mogłyby nas rozpraszać i męczyć nasz wzrok.

WYBIERZ OKULARY BALISTYCZNE IDEALNE DLA CIEBIE: