Okulary balistyczne z wizjerem przeźroczystym to najbardziej uniwersalna i użyteczna opcja jeśli potrzebujemy okularów sprawdzających się o każdej porze dnia jak i roku. Transmisja światła wynosi około 90% dając nam widoczność praktycznie bez żadnych ograniczeń, tak jakbyśmy w ogóle nie mieli ich na sobie.

Ważnym czynnikiem poza samym bezpieczeństwem balistycznym jest także ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB, którą te okulary posiadają na poziomie 100%. Okulary z wizjerem przeźroczystym to najczęstszy wybór na wszelkich strzelnicach zamkniętych o sztucznym oświetleniu jak i w miejscach zaciemnionych jak np. piwnice, tory do strzelania dynamicznego.

Używane niezwykle często przez airsoftowców, którzy lubią być przygotowani na walkę zarówno na otwartej przestrzeni o dużym nasłonecznieniu jak i podczas elementów CQB w niedoświetlonych budynkach. Wizjery przeźroczyste zdecydowanie polecamy osobom używającym soczewki kontaktowe, oczy w dużo mniejszym stopniu będą się przemęczały aniżeli przy wizjerach rozjaśniających.


ESS ICE Clear (Przeźroczyste)

ESS ICE Clear (Przeźroczyste)

ESS ICE Clear (Przeźroczyste)ESS ICE CLEAR (przeźroczyste) to lekka, pozbawiona oprawek konstrukcj..

149,00 zł

Okulary ESS CROSSHAIR One Clear (Przeźroczyste)

Okulary ESS CROSSHAIR One Clear (Przeźroczyste)

Okulary ESS CROSSHAIR One Clear (Przeźroczyste)Okulary balistyczne Crosshair™, należące do linii pro..

162,00 zł

Okulary ESS CROSSBOW One Clear (Przeźroczyste)

Okulary ESS CROSSBOW One Clear (Przeźroczyste)

Okulary ESS CROSSBOW One Clear (Przeźroczyste)Okulary balistyczne Crossbow™, należące do linii produ..

194,00 zł

Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)