METODY WYSYŁKI

1. Dostawa zamówionych w sklepie internetowym towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, POCZTEX oraz firmy InPost (kurier oraz paczkomaty).

2. Zasięg terytorialny świadczonych usług dostawy, w ramach dokonanego zakupu w sklepie internetowym obejmuje terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Wysyłka zamówień za granicę jest możliwa po indywidualnym ustaleniu drogą mailową: sklep@okularybalistyczne.pl

3. Wyboru sposobu dostawy dokonujesz w procesie składania zamówienia.

4. W zależności od wybranego przez Ciebie sposobu dostawy, dostarczanie przesyłek z zamówionym towarem następuje:

a) DPD:

DPD PRZEDPŁATA: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD wynosi do 24h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi. Koszt wysyłki kurierem DPD przy przedpłacie to 15zł, niezależnie od zamawianej ilości produktów w zamówieniu.

DPD POBRANIE: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD wynosi do 24h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi. Koszt wysyłki kurierem DPD przy pobraniu to 19zł, niezależnie od zamawianej ilości produktów w zamówieniu.

b) POCZTEX:

POCZTEX PRZEDPŁATA: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej POCZTEX wynosi do 48h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi. Koszt wysyłki kurierem POCZTEX przy przedpłacie to 13zł, niezależnie od zamawianej ilości produktów w zamówieniu.

POCZTEX POBRANIE: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej POCZTEX wynosi do 48h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi. Koszt wysyłki kurierem POCZTEX przy pobraniu to 17zł, niezależnie od zamawianej ilości produktów w zamówieniu.

c) INPOST:

INPOST PRZEDPŁATA: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy InPost wynosi 2-3 dni robocze od momentu dostarczenia przesyłki do paczkomatu nadawczego lub od momentu odebrania przesyłki przez kuriera InPost. Koszt wysyłki kurierem InPost przy przedpłacie to 10zł, niezależnie od zamawianej ilości produktów w zamówieniu.

INPOST POBRANIE: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy InPost wynosi 2-3 dni robocze od momentu dostarczenia przesyłki do paczkomatu nadawczego lub od momentu odebrania przesyłki przez kuriera InPost. Koszt wysyłki kurierem InPost przy pobraniu to 14zł, niezależnie od zamawianej ilości produktów w zamówieniu.

5. Możliwy jest także odbiór osobisty towaru pod poniżej wskazanym adresem:

OKULARYBALISTYCZNE.PL
43-600 Jaworzno
ul. Grunwaldzka 106

6. Towar można odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17.00 oraz soboty w godzinach od 09:00 do 13:00 po uprzedniej informacji telefonicznej lub e-mailowej, przesłanej przez Sprzedawcę do Klienta o przygotowanym do odbioru towarze.

7. Klient nie ponosi kosztów związanych z osobistym odbiorem towaru. Koszty związane z konkretną metodą wysyłki są jawnie podawane w formularzu składania zamówienia jeszcze przed jego finalnym złożeniem do realizacji. Wszystkie ceny przesyłek są cenami brutto.